• Stacks Image 25

  Link
 • Stacks Image 26

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 27

  Caption Text

  Link

O nás

Ďakujeme za prejavený záujem. Cestovná kancelária poskytuje kvalitné služby hlavne nadšencom cykloturistiky, mora a histórie. Obchodný názov a sídlo: Mgr. Vladimír Filip Saglena – CK TOUR de FUN, Trnavská 45, 900 27 Bernolákovo, IČO: 47 863 919, DIČ:1072513772, Zapísaný v ŽR Okresného úradu Senec, č. ŽR:140-19289.

Láska k cyklistike, moru, histórii, vinárstvu a gastronómii Stredomoria, v kombinácii so snahou zúročiť dlhoročné skúsenosti s organizovaním a sprevádzaním cyklozájazdov, boli hlavnými motívmi vzniku CK TOUR de FUN. Cykloturistika je našim dlhoročným koníčkom.

Vašu dovolenku prežijeme s Vami a záleží nám na tom, ako ju spolu strávime!
Našim cieľom je sprostredkovať Vám krásne zážitky z Vašej aktívnej dovolenky. Pripravili sme pre Vás viacero zaujímavých a preverených destinácií, pričom kladieme dôraz na kvalitu ubytovania, dopravy Vás i Vašich bicyklov, chutnú stravu pripravovanú a podávanú v reštaurácii regiónu, ktorého prírodné a kultúrne krásy práve spoznávame. Trasy a program sú navrhnuté tak, aby viedli pokiaľ možno mimo hlavnej premávky a tak, aby každý účastník zvládol celodenný program s úsmevom. Celodenne sa o Vás postarajú dvaja skúsení sprievodcovia. Všetko za priaznivú a komplexnú cenu.

Žiadne ubytovanie v stanoch, žiadne kočovanie, žiadne varenie v poľnej kuchyni a servírovanie do „ešusov“!

Cena cyklozájazdu vždy zahŕňa dopravu luxusným a bezpečným autobusom s TV, WC, bufet s chladenými i teplými nápojmi, prepravu bicyklov v krytom cyklovleku s moderným upínaním, ubytovanie, polpenziu v miestnej reštaurácii s domácou regionálnou kuchyňou, poistenie CK proti insolventnosti, mapy, služby cyklosprievodcov, pomoc pri drobných opravách bicyklov, presun autobusom počas programu!

CK TOUR de FUN sa špecializuje na organizáciu hlavne skupinových cyklistických, ale i poznávacích a školských zájazdov. Na stránke CK TOUR de FUN prezentujeme pripravené destinácie formou stáleho e –katalógu, pričom každý rok pribudne niečo nové. Radi Vám pripravíme i iný skupinový zájazd šitý na mieru, podľa Vašich požiadaviek, či už cyklozájazd, lyžiarsky zájazd, poznávací zájazd, zorganizujeme sústredenia pre športové kluby, alebo teambuilding pre firmy. Garantujeme kvalitných sprievodcov i pre poznávacie zájazdy, či iné interaktívne a tématické zájazdy.
Pre skupiny v počte platiacich účastníkov 40 poskytujeme 2 miesta grátis alebo zvoz z iného nástupného miesta ako Bratislava a Brno /okruh 200km/.

Výber destinácie a termínu je len na Vás, vyslovte Vaše prianie a my sa ho pokúsime splniť a pripraviť tak, aby ste si užili skvelú dovolenku!

Have a FUN DAY!